2. Procedure
Procedure
Titel: Inhuur 3 fte en 1 schepwagen t.b.v. reinigen kolken.
Beschrijving: De Opdracht betreft de inhuur van schepwagen met schepploeg (3fte) voor het handmatig reinigen van kolken en lijngoten binnen de gemeente Rotterdam.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Aanvullende aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 60182000 Verhuur van industriële voertuigen met chauffeur
Aanvullende classificatie (cpv): 45500000 Verhuur van bouw- en civieltechnische installaties en uitrusting met bedieningspersoneel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Hoeveelheid: 1 uur
Opties:
Beschrijving van de opties: Optie tot verlenging naar intiele duur van overeenkomst (2 jaar)