83100-2024 - Resultaat
België – Juridische dienstverlening – Openbare procedure voor “juridische dienstverlening door advocaten in procedures voor de Geschillenkamer van de Gegevensbeschermingsautoriteit en het Marktenhof”
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Openbare procedure voor “juridische dienstverlening door advocaten in procedures voor de Geschillenkamer van de Gegevensbeschermingsautoriteit en het Marktenhof”
Beschrijving: Openbare procedure voor “juridische dienstverlening door advocaten in procedures voor de Geschillenkamer van de Gegevensbeschermingsautoriteit en het Marktenhof”
Interne identificatiecode: SPF Fin Division Achats-S&L/DA/2022/022-F02__2
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79100000 Juridische dienstverlening
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Nederlandstalige zaken
Beschrijving: zie bestek
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 79100000 Juridische dienstverlening
Perceel: LOT-0002
Titel: Franstalige zaken
Interne identificatiecode: 2