2. Procedure
Procedure
Titel: Levering tank- en oplaadkaarten
Beschrijving: De opdracht omvat het leveren van tankpassen en daarmee samenhangende administratieve afhandeling waarmee voertuigen van de provincie elektriciteit en fossiele en niet fossiel brandstoffen kunnen afnemen bij alle openbare laadpalen en tankstations, zowel bemand als onbemand binnen Nederland en de EU.
Interne identificatiecode: K79880
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 09000000 Aardolieproducten, brandstof, elektriciteit en andere energiebronnen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000