2. Procedure
Procedure
Titel: Onderzoek gevaarlijks stoffen Collectie KB
Beschrijving: Eén op één gunnen: De diensten zijn strikt noodzakelijk gezien het inhuizen van de eerste gebruikers in het nieuwe gerobotiseerde boekenmagazijn in 2027 en de ophanden zijnde verhuizing van de gehele collectie in de jaren er na. Voordien moeten de onderzoeken naar specifieke gevaarlijke stoffen in de collectie zijn afgerond, om werkzaamheden in de voorbereiding en de verhuizing van de collectie volgens Arbo wet- en regelgeving uit te kunnen voeren. Uitstel of het ontbreken van deze onderzoeken brengt onaanvaardbare arbeids- en gezondheidsrisico’s met zich mee. Voorts zie bijlage motivatie 3500000
Interne identificatiecode: 111225wma
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 92521200 Diensten voor conservatie van geëxposeerde stukken en voorwerpen
Aanvullende classificatie (cpv): 92521000 Museumdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Eén op één gunnen: De diensten zijn strikt noodzakelijk gezien het inhuizen van de eerste gebruikers in het nieuwe gerobotiseerde boekenmagazijn in 2027 en de ophanden zijnde verhuizing van de gehele collectie in de jaren er na. Voordien moeten de onderzoeken naar specifieke gevaarlijke stoffen in de collectie zijn afgerond, om werkzaamheden in de voorbereiding en de verhuizing van de collectie volgens Arbo wet- en regelgeving uit te kunnen voeren. Uitstel of het ontbreken van deze onderzoeken brengt onaanvaardbare arbeids- en gezondheidsrisico’s met zich mee. Voorts zie bijlage motivatie nvt
Interne identificatiecode: 1