2. Procedure
Procedure
Titel: RAD|Mendix Advanced Business Engineer Senior
Beschrijving: Jij bent van het ontwikkelen en beheer van applicaties. Wil jij als Mendix Advanced Business Engineer het verschil maken in de ontwikkeling van de dienstverlening van een wereldstad? Dan hebben wij de perfecte klus voor jou.
Interne identificatiecode: 6-D-33551-23
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000