832922-2025 - Resultaat
Nederland – Trapliften – Trapliften
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Trapliften
Beschrijving: Gemeente Alphen-Chaam, Baarle-Nassau, Dongen, Gilze en Rijen, Goirle, Hilvarenbeek en Oisterwijk besteden gezamenlijk de inkoop van trapliften aan. Gemeente Alphen-Chaam Gemeente Baarle-Nassau Gemeente Dongen Gemeente Gilze en Rijen Gemeente Goirle Gemeente Hilvarenbeek Gemeente Oisterwijk
Interne identificatiecode: K011097
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44115600 Trapliften
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De scope van de aanbesteding betreft: • het leveren en gebruiksklaar plaatsen, • het verlenen van service en onderhoud, • het demonteren, verwijderen en afvoeren van trapliften voor de inwoners van de aan deze aanbestedingsprocedure deelnemende gemeenten.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De overeenkomst kan twee (2) keer worden verlengd voor de duur van een (1) jaar.