833896-2025 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Nederland – Drukkerij- en distributiediensten – Plaatsing journalistieke content Groningse weekbladen & DvhN
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Plaatsing journalistieke content Groningse weekbladen & DvhN
Beschrijving: De voorgenomen gunning betreft het afsluiten van een overeenkomst met Mediahuis Noord met betrekking tot het plaatsen van journalistieke content in de Groningse weekbladen en het Dagblad van het Noorden. 525.725 euro voor 4 jaar
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79824000 Drukkerij- en distributiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Plaatsing journalistieke content in Groningse weekbladen & DvhN
Beschrijving: De voorgenomen gunning betreft het afsluiten van een overeenkomst met Mediahuis Noord met betrekking tot het plaatsen van journalistieke content in de Groningse weekbladen en het Dagblad van het Noorden. 525.725 euro
Interne identificatiecode: 1