834445-2025 - Resultaat
België – Diensten voor afvalvervoer – Transporteren van vliegassen afkomstig van IVBO te Brugge
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Transporteren van vliegassen afkomstig van IVBO te Brugge
Beschrijving: Het transporteren als IHM'er van ongeveer 2750 ton vliegas type I en 600 ton vliegas type II per jaar van IVBO naar een verwerkings- of stortplaats. Na de basisopdracht van een jaar zal de opdracht stilzwijgend nog driemaal verlengd worden met telkens één jaar, tenzij het bestuur of de aannemer minstens drie maanden voor het einde van de lopende periode de opdracht heeft opgezegd via aangetekend schrijven. De totale duur van deze opdracht is maximaal vier jaar (1j+1j+1j+1j).
Interne identificatiecode: PPP189-262/5294/A-BE-H300-0015
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90512000 Diensten voor afvalvervoer
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Transporteren van vliegassen afkomstig van IVBO te Brugge
Interne identificatiecode: A-BE-H300-0015_1