2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud en Ruitenpoets van het Gerechtsgebouw "Vinderpaleis", Bolivarplaats 20 te Antwerpen.
Beschrijving: het onderhoud en het Reinigen van beglazing en aluminiumstructuur van de gevels, binnen en buiten, van het Gerechtsgebouw Antwerpen (“Vlinderpaleis”), gelegen aan de Bolivarplaats 20, 2000 Antwerpen.
Interne identificatiecode: 2024/DGSUPPORT/PROCUREMENT/RUITENPOETS-GERECHTSGEBOUW-ANTWERPEN
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90910000 Reinigingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 90911300 Wassen van ramen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2024/DGSUPPORT/PROCUREMENT/RUITENPOETS-GERECHTSGEBOUW-ANTWERPEN - 1
Interne identificatiecode: 1