835016-2025 - Resultaat
Nederland – Diensten in verband met bodemvervuiling – Adviesdiensten Stormpolderdijk
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Adviesdiensten Stormpolderdijk
Beschrijving: Advisering m.b.t. de sanering van het voormalige EMK-terrein aan de Stormpolderdijk te Krimpen a/d IJssel Adviesdiensten ter waarde van circa € 300.000,00 exclusief btw per jaar tot aan de voltooiing van de sanering van het voormalige EMK-terrein aan de Stormpolderdijk te Krimpen a/d IJssel. Op dit moment is de verwachting dat dit circa 4 jaar in beslag zal nemen. Indien de sanering langer duurt zal ook de overeenkomst worden voortgezet.
Interne identificatiecode: 31135914
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Dit is een aankondiging van het voornemen om tot sluiting van een overeenkomst over te gaan met de vennootschap onder firma Geofox-Lexmond - TTE V.O.F., gevestigd te (5015 BE) Tilburg aan de Jules Verneweg 21 15 (KVK-nummer: 51141043), hierna 'VOF'. Voordat tot rechtstreekse gunning aan de VOF wordt overgegaan, wenst het ministerie dit voornemen vooraf, vrijwillig aan te kondigen als bedoeld in art. 4.16, lid 1 van de Aanbestedingswet 2012. Het ministerie motiveert het beroep op 'technische redenen' als bedoeld in art. 2.32, lid 1, aanhef, sub b, onder 2° van de Aanbestedingswet 2012. Zie voor een uitgebreide toelichting bij 'Documenten'. Het ministerie/de aanbestedende dienst zal niet eerder de overeenkomst met de VOF sluiten dan na het verstrijken van een termijn van twintig kalenderdagen, ingaande op de dag na de datum van de bekendmaking van deze aankondiging. Belanghebbenden die van oordeel zijn dat het ministerie/de aanbestedende dienst in strijd handelt met het aanbestedingsrecht hebben de mogelijkheid om binnen 20 kalenderdagen – na publicatie van deze vrijwillige aankondiging – een kort geding aanhangig te maken op straffe van verval van recht. Indien niet binnen 20 dagen na publicatie van deze vrijwillige aankondiging een kort geding aanhangig is gemaakt, acht het ministerie/de aanbestedende dienst zich vrij om de overeenkomst met de VOF te sluiten.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90732000 Diensten in verband met bodemvervuiling
Aanvullende classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie, 79994000 Contractenbeheer
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Adviesdiensten m.b.t. de sanering van het voormalige EMK-terrein gelegen aan de Stormpolderdijk te Krimpen a/d IJssel Adviesdiensten ter waarde van circa € 300.000,00 exclusief btw per jaar tot aan de voltooiing van de sanering van het voormalige EMK-terrein aan de Stormpolderdijk te Krimpen a/d IJssel. Op dit moment is de verwachting dat dit circa 4 jaar in beslag zal nemen. Indien de sanering langer duurt, zal ook de overeenkomst worden voortgezet.
Interne identificatiecode: 1