2. Procedure
Procedure
Titel: Raamcontract: Operationele leasing wagenpark (Arval)
Beschrijving: LeefGoed is een woonmaatschappij die sociale woningen verhuurt en verkoopt en sociale leningen ter beschikking stelt. We beheren een patrimonium van 5.000 wooneenheden verspreidt over 11 gemeenten (Geel, Grobbendonk, Herentals, Herenthout, Herselt, Hulshout, Laakdal, Meerhout, Olen, Vorselaar, Westerlo). Er zijn een 100-tal medewerkers tewerkgesteld, waarvan ongeveer 1/5 zich de op regelmatige basis zich moet verplaatsen voor het beheer, onderhoud, herstellingen, uitbreidingen, … van het patrimonium en het begeleiden van huurders. Voor deze collega's zal LeefGoed een wagen ter beschikking stellen die afhankelijk van de functie zal dienen als een bestelwagen ((mtm ≤ 3,5 ton) ), dienstwagen, poolwagen of salariswagen. De leasing betreft enkel de leasing van de klassieke Europese automerken, minimum volgende merken kunnen geleased worden: Volkswagen, Renault, Citroën, Opel, Peugeot, Volvo, Skoda, Audi. Deze opsomming van de aantallen in de inventaris is indicatief, niet limitatief en kan doorheen de looptijd van het contract wijzigen in de plus en in de min. De opdrachtnemer kan bij wijzigingen geen schadevergoeding eisen. De opdracht maakt het voorwerp uit van voortdurende evaluatie en kan bijgevolg op eenvoudig verzoek van de opdrachtgever worden aangepast of zelfs worden geschrapt. De dienstverlener die deze opdracht uitvoert kan hiervoor geen schadevergoeding eisen. Bij wijziging aan de opdracht zal de opdrachtgever de dienstverlener hiervan tijdig, binnen max. 30 kalenderdagen, op de hoogte brengen via mail of per brief.
Interne identificatiecode: PPP203-802/5354/2025-802
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50111000 Beheer, reparatie en onderhoud van wagenpark
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 : salariswagens, poolwagens, dienstwagens
Beschrijving: Perceel 1 : salariswagens, poolwagens, dienstwagens
Interne identificatiecode: 2025-802_1
Opties:
Beschrijving van de opties: Vereiste opties (In de inventaris wordt een prijs van een aantal opties voor de te leasen bestelwagens gevraagd.)
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: bestelwagens
Beschrijving: Perceel 2: bestelwagens
Interne identificatiecode: 2025-802_2