83532-2026 - Mededinging
Nederland – Diensten voor speciaal personenvervoer over land – Leerlingenvervoer taalklas nieuwkomers
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Leerlingenvervoer taalklas nieuwkomers
Beschrijving: Vervoer van kinderen van opvanglocatie naar taalklas in de gemeente Apeldoorn. Voornamelijk Oekraïense vluchtelingen. Zie leidraad.
Interne identificatiecode: 260203
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60130000 Diensten voor speciaal personenvervoer over land
Aanvullende classificatie (cpv): 60140000 Personenvervoer zonder dienstregeling
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: verlenging 2 x 1 jaar