835343-2025 - Resultaat
Nederland – Huishoudelijke diensten – Toelatingsprocedure Huishoudelijke Ondersteuning
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Toelatingsprocedure Huishoudelijke Ondersteuning
Beschrijving: Op 31 december 2025 lopen de huidige contracten Huishoudelijke Ondersteuning van de gemeente af. De gemeente Stadskanaal contracteert middels een toelatingsprocedure (open house) één product te weten Huishoudelijke Ondersteuning zoals deze beschreven wordt in het Normenkader Huishoudelijke Ondersteuning 2025.
Type procedure: Andere procedure in één fase
Belangrijkste kenmerken van de procedure: In het kader van de Wmo 2015 koopt de gemeente maatschappelijke ondersteuning in op de markt. De gemeente organiseert daarvoor deze toelatingsprocedure. De gemeente maakt gebruik van de zogenaamde semi Open House procedure. Dat betekent dat de gemeente deze procedure enkel openstelt indien de gemeente daartoe aanleiding ziet. De toelatingscriteria, eisen en voorwaarden zijn gelijk aan die van de initiële ronde, tenzij uitdrukkelijk anders vermeld.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 98514000 Huishoudelijke diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79622000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van huishoudelijke hulp, 85300000 Maatschappelijke en aanverwante diensten, 98513310 Thuishulpdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000