2. Procedure
Procedure
Titel: Aansprakelijkheidsverzekering Gemeente Ommen
Beschrijving: De gemeente Ommen wenst een Aansprakelijkheidsverzekering af te sluiten. .
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66516000 Aansprakelijkheidsverzekeringen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: AVG t.b.v. gemeente Ommen
Beschrijving: De gemeente Ommen wenst een Aansprakelijkheidsverzekering voor gemeenten af te sluiten. .
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Met wederzijdse optie tot (stilzwijgende) verlenging van elke keer 12 maanden met een maximale looptijd van 10 jaar.