836671-2025 - Resultaat
Nederland – Diensten voor onderwijs en opleiding – Onderwijskundige diensten & Maatwerk digitale leeractiviteiten
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderwijskundige diensten & Maatwerk digitale leeractiviteiten
Beschrijving: De aard van de opdracht (Raamovereenkomsten) is een dienstverlenende opdracht, waarbij opdrachtnemers drie verschillende aanpalende diensten uitvoeren; a) onderwijskundige diensten, b) didactische trainingsdiensten en c) diensten voor ontwerpen, bouwen, gebruiksklaar opleveren en optimaliseren van maatwerk digitale leeractiviteiten. De nadere overeenkomsten van deze percelen worden op basis van zowel op resultaat- als op inspanningsverplichting afgenomen. Het doel van de opdracht voor de percelen van onderwijskundige en digitale leeractiviteiten is om onderwijs- en opleidingskundige, didactische diensten en diensten voor digitaal leren te verwerven die een bijdrage leveren aan: a) het verankeren en optimaliseren van leren en ontwikkelen van opdrachtgevers medewerkers in formele en informele leerinterventies op het niveau van individu, team en/of organisatie. b) toepassing van actuele kennis, inzichten en technieken (state of the art). c) de professionalisering van leren en ontwikkelen De totale maximale waarde van de raamovereenkomsten is € 91.100.000,- verdeeld over drie percelen: Perceel 1 - Onderwijskundige diensten € 60.000.000,- Perceel 2 - Didactische trainingsdiensten € 7.500.000,- Perceel 3 - Maatwerk digitaal leren € 23.600.000,-
Interne identificatiecode: IUC24-601
Type procedure: Niet-openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Niet-openbare Europese aanbesteding
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80000000 Diensten voor onderwijs en opleiding
Aanvullende classificatie (cpv): 80510000 Gespecialiseerde opleidingsdiensten, 80521000 Diensten voor opleidingsprogramma
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Onderwijskundige diensten
Beschrijving: Binnen dit perceel vallen onderstaande diensten. Deze diensten kunnen betrekking hebben op het individu, een team of een organisatie. De Nadere overeenkomsten onder de Raamovereenkomsten betreffen de volgende type diensten: a) Adviseren over en/of vormen van een visie op leren en ontwikkelen. b) Ontwerpen, maken en implementeren van nieuwe leeractiviteiten en leermiddelen en lesmaterialen. Dit omvat alle diensten die noodzakelijk zijn bij het maken van ontwerpen, het uitvoeren en implementeren ervan en hierover kunnen adviseren. c) Onderzoeken. Uitvoeren van en adviseren over onderwijskundig onderzoek. Dit omvat alle diensten die noodzakelijk zijn voor het doen van onderwijskundige onderzoeken, evaluaties en kwaliteitsmetingen. Totale maximale waarde van de opdracht, gemeten over vier jaren is € 60.000.000,-
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Geen
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Didactische trainingsdiensten
Beschrijving: Onder didactiek wordt het volgende verstaan: Didactiek heeft te maken met hoe kennis, vaardigheden en houdingen effectief overgebracht kunnen worden. Didactische trainingsdiensten zijn een gespecialiseerde vorm van Onderwijskundige diensten, gericht op het overdragen van kennis over didactiek aan bijvoorbeeld (toekomstige) trainers en begeleiders. Binnen dit perceel vallen diensten voor het ontwikkelen, aanpassen en/of uitvoeren van didactische trainingsactiviteiten en hierover kunnen adviseren. Het volgende valt binnen de scope: • Trainingen, (praktijk)begeleiding en/of workshops gericht op interne docenten, trainers, mentoren, ontwikkelaars, begeleiders etc. met als doel het verbeteren van didactische kennis en vaardigheden. • Trainingen, (praktijk)begeleiding en/of workshops gericht op interne auteurs en ontwikkelaars met als doel het verbeteren van de auteurs- en/of ontwikkelaarsvaardigheden. • Trainingen, (praktijk)begeleiding en workshops gericht op het verbeteren van vaardigheden zoals: leer- en studievaardigheden, begeleidingsvaardigheden, vaardigheden in het modereren van een online leeromgeving en webinar. • Les- en/of docentobservaties en evaluaties. • Maken van observatieformulieren. • Formats en checklists voor o.a. opleidingsplannen. De totale maximale waarde van de opdracht gemeten over vier jaren is € 7.500.000,-
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3 - Maatwerk digitale leeractiviteiten
Beschrijving: Binnen het perceel vallen diensten die gericht zijn op en/of bijdragen aan het technisch ontwerpen, bouwen, opleveren en optimaliseren van maatwerk digitale leeractiviteiten, zoals: • Het maken van een didactisch ontwerp ten behoeve van een maatwerk digitale leeractiviteit. • Het maken van een technische ontwerp conform (onderwijskundig onderbouwd) plan of ontwerp. • Het bouwen van digitale leeractiviteiten conform technisch ontwerp. • Het testen en gebruiksklaar opleveren van de digitale leeractiviteiten. • Het implementeren van de digitale leeractiviteiten. • Optimaliseren in het kader van verbetering of onderhoud. Onder digitale leeractiviteiten worden toepassingen ten behoeve van leren en prestatieverbetering verstaan waarbij overwegend gebruik wordt gemaakt van ICT. Maatwerk betreft een nog niet bestaand product dat alleen passend is op een specifieke behoefte. Binnen de scope van dit perceel vallen uitsluitend digitale vormen, middelen en technieken met een bewezen toepassing op het vlak van leren, ontwikkelen en prestatieverbetering. De maximale waarde van de opdracht, gemeten over vier jaren is € 23.600.000,-
Interne identificatiecode: 3