836953-2025 - Resultaat
Nederland – Verhuur van maaimachines of landbouwmaterieel met bedieningspersoneel – Inzet van hoogwerkers
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Inzet van hoogwerkers
Beschrijving: Primair belang van Opdrachtgever bij deze Aanbesteding is dat het Groenbedrijf Den Haag (GbDH) op afroep kan beschikken over hoogwerkers exclusief bedienend personeel, zodat de uitvoering van onderhouds- en beheerstaken van het GbDH op efficiënte wijze ingericht kan worden. De afgelopen vier jaar heeft het GbDH ongeveer 10 verschillende hoogwerkers ingezet. Voorbeelden hiervan zijn autohoogwerkers en zelfrijdende hoogwerkers met verschillende reiklengtes afhankelijk van het type werk. De hoogwerkers worden met name ingezet bij werkzaamheden aan bomen. Een deel van de verschillende uitvoeringen van hoogwerkers wordt sporadisch ingehuurd, een ander gedeelte met grote regelmaat. Daarom heeft Opdrachtgever een top 10 selectie gemaakt van hoogwerkers waarvoor tarieven worden uitgevraagd. Vanuit het GbDH bedraagt de inzet van verschillende hoogwerkers gemiddeld € 300.000,= per jaar. De huidige overeenkomst verloopt per 1 juni, vandaar dat deze opdracht opnieuw wordt aanbesteed.
Interne identificatiecode: 24.295-DSB
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77112000 Verhuur van maaimachines of landbouwmaterieel met bedieningspersoneel
Aanvullende classificatie (cpv): 44481000 Hoogwerkers
5. Perceel
Perceel: LOT-0000