See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raadsinformatiesysteem Stede Broec-Enkhuizen-Drechterland
Beschrijving: De SED organisatie is op zoek naar één (1) Opdrachtnemer die de levering, implementatie, het beheer en onderhoud kan verzorgen van een RIS. Het RIS wordt door de gemeenteraden en de raadsgriffies gebruikt ter ondersteuning in het besluitvormingsproces. Daarnaast wordt het RIS ook door onze inwoners en andere betrokkenen gebruikt als bron van informatievoorziening. De SED organisatie wil daarom een transparant en toekomstbestendig systeem, waarbij toegankelijkheid en gebruiksgemak van essentieel belang zijn. De Opdracht heeft een begrote waarde van € 1.200.000,00 exclusief btw. Let op: dit is een raming voor de gehele looptijd inclusief de mogelijkheid tot twee (2) verlengingen van twee (2) jaar per verlening. U kunt hier geen rechten aan ontlenen.
Interne identificatiecode: 619640
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Raadsinformatiesysteem Stede Broec- Enkhuizen- Drechterland
Beschrijving: De SED-organisatie is een ambtelijke samenwerking die werkt voor de gemeenten Stede Broec, Enkhuizen en Drechterland. Voor die drie gemeenten zijn we op zoek naar een Opdrachtnemer die een toegankelijk en gebruiksvriendelijk Raadsinformatiesysteem (RIS) kan leveren, implementeren en onderhouden voor de drie gemeenten. Waar in het document gesproken wordt over de SED-organisatie dient u de raden van de gemeenten Stede Broec, Enkhuizen en Drechterland te lezen. Aanleiding voor deze aanbesteding is dat de huidige overeenkomsten voor het RIS aflopen. Het doel van deze aanbestedingsprocedure is om met één (1) Inschrijver een overeenkomst te sluiten voor het uitvoeren van de Opdracht. De SED-organisatie is op zoek naar één (1) Opdrachtnemer die de levering, implementatie, het beheer en onderhoud kan verzorgen van een RIS. Het RIS wordt door de gemeenteraden en de raadsgriffies gebruikt ter ondersteuning in het besluitvormingsproces. Daarnaast wordt het RIS ook door onze inwoners en andere betrokkenen gebruikt als bron van informatievoorziening. De SED-organisatie wil daarom een transparant en toekomstbestendig systeem, waarbij toegankelijkheid en gebruiksgemak van essentieel belang zijn.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Herziening van de Overeenkomst: mogelijke latere aansluiting SED organisatie. Mogelijkheid tot uitbreiding De Opdrachtgever behoudt zich het recht voor om, gedurende de looptijd van de Overeenkomst, de ambtelijke werkorganisatie van de Opdrachtgever (de SED organisatie) als aanvullende afnemer van de onderhavige Overeenkomst toe te voegen, uitsluitend met betrekking tot het gebruik van een bestuurlijk informatiesysteem (BIS). De potentiële uitbreiding betreft uitsluitend functionaliteiten en gebruikerslicenties ten behoeve van de bestuurlijke informatievoorziening van de SED organisatie. De waarde van deze mogelijke uitbreiding wordt geraamd op maximaal € 25.000 euro exclusief btw per jaar. Voor een contractduur van vier (4) jaar en twee (2) maal de optie tot verlenging van twee (2) jaar zou dat totaal €200.000,- zijn. Zie overige informatie in de inschrijfleidraad.