2. Procedure
Procedure
Titel: Project Oefenkansen Nederlands - Aanstellen onderzoekspartner
Beschrijving: We zoeken een onderzoekspartner die een onderzoek kan uitvoeren over de impact van oefenkansen Nederlands op taal en sociale integratie bij volwassenen.
Interne identificatiecode: PPP17E-300/5125/2025040-01
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 73000000 Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025040-01_1