83851-2024 - Mededinging
Nederland – Marketingdiensten – Employer Branding, Arbeidsmarktcommunicatie & Jobmarketing
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Employer Branding, Arbeidsmarktcommunicatie & Jobmarketing
Beschrijving: Het beoogde resultaat betreft het aangaan van een Raamovereenkomst met één (1) partij die advies en ondersteuning biedt bij de korte-, midden en langetermijn marketingaanpak. Het CIZ zoekt daarbij een duurzame, toekomstvaste partner die het CIZ blijft ondersteunen bij de immer in beweging zijnde arbeidsmarkt. De opdracht betreft onder andere het ontwikkelen van een toekomstbestendig employer brand en het creëren en monitoren van arbeidsmarktcampagnes en jobmarketing campagnes. €750.000
Interne identificatiecode: CIZ01827
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79342000 Marketingdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Het CIZ sluit een Overeenkomst af voor initieel twee (2) jaar met de mogelijkheid om twee (2) maal met één (1) jaar te verlengen. Deze Overeenkomst zal na de initiële looptijd stilzwijgend twee (2) maal worden verlengd met één (1) jaar, tenzij tijdig opgezegd door het CIZ. De totale duur van de Overeenkomst komt hierbij neer op vier (4) jaar.