839016-2025 - Resultaat
Nederland – Schoonmaken van scholen – NU Cambium CBS de Rank en SKO - SMK
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: NU Cambium CBS de Rank en SKO - SMK
Beschrijving: Deze opdracht gaat om het uitvoeren van schoonmaakdiensten voor CBS de Rank en SKO, onderdeel van Stichting Cambium. Deze opdracht komt voort uit het DAS OIG Schoonmaakdiensten.
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919300 Schoonmaken van scholen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000