83903-2026 - Resultaat
Nederland – Diensten in verband met software – Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf: Reseller Microsoft licenties
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf: Reseller Microsoft licenties
Beschrijving: De gemeenten Lingewaard en Gemeente Overbetuwe zijn voornemens een raamovereenkomst met de huidige reseller te sluiten voor de levering van Microsoft-licenties voor één jaar, van 31 maart 2026 tot en met 31 maart 2027. De overeenkomst is oorspronkelijk tot stand gekomen onder het VNG GT Framework 2. Met het sluiten van de raamovereenkomst sluit de raamovereenkomst aan op die van het Framework en waarborgt continuïteit van licenties en dienstverlening. Een nieuwe aanbesteding binnen de resterende looptijd van het Framework wordt niet doelmatig geacht. De nieuwe raamovereenkomst vindt plaats onder de bestaande voorwaarden. De geraamde waarde van de nieuwe raamovereenkomst bedraagt € 888.000,- excl. btw.
Interne identificatiecode: IV
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72260000 Diensten in verband met software
5. Perceel
Perceel: LOT-0000