839068-2025 - Mededinging
België – Reparatie- en onderhoudsdiensten – Het preventief en curatief technisch onderhoud van gemeentelijke gebouwen en installaties
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Het preventief en curatief technisch onderhoud van gemeentelijke gebouwen en installaties
Beschrijving: Het lokaal bestuur Wijnegem beschikt over een divers gebouwenpatrimonium met uiteenlopende technische installaties (HVAC, sanitair, elektrische installaties, liften, branddetectie, enz.). Om de continuïteit, veiligheid en efficiëntie van deze infrastructuur te waarborgen, wordt het preventief en curatief technisch onderhoud uitbesteed aan een externe professionele dienstverlener. De gekozen opdrachtnemer staat in voor het periodiek onderhoud, de opvolging van technische keuringen (zie ook hoofdstuk 3.7.1.3.), het snel verhelpen van defecten en het uitvoeren van herstellingen. Door deze dienstverlening uit te besteden, wil het bestuur de technische betrouwbaarheid van zijn gebouwen verhogen, de reactietijden verkorten en de interne opvolging vereenvoudigen. De samenwerking moet leiden tot een duurzame onderhoudsaanpak met aandacht voor energie-efficiëntie, veiligheid, en een kosteneffectieve werking van de gemeentelijke infrastructuur.
Interne identificatiecode: PPP074-639/5110/WGM/2025/122
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: WGM/2025/122_1
Aanvullende classificatie (cpv): 50700000 Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen, 50324200 Diensten voor preventief onderhoud, 50710000 Reparatie en onderhoud van elektrische en mechanische uitrusting in gebouwen