2. Procedure
Procedure
Titel: Accountantsdiensten t.b.v. Veiligheidsregio Zuid-Limburg
Beschrijving: De scope van deze aanbestedingsprocedure t.b.v. het verrichten van controlewerkzaamheden is als volgt te beschrijven. De algemene controleopdracht en het verstrekken van de controleverklaring bij de jaarrekening van de Gemeenschappelijke regeling Veiligheidsregio Zuid Limburg; Het afgeven van de managementletter naar aanleiding van de interim-controle; Het afgeven van het accountantsrapport naar aanleiding van de jaarrekeningcontrole. €250.000 euro.
Interne identificatiecode: EA/2025/010/Accountant
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Met een Europese openbare aanbestedingsprocedure zal voldoende concurrentie voor de Opdracht worden gegenereerd. Daarnaast is de Aanbestedende Dienst van mening dat het opstellen van een Inschrijving voor deze aanbestedingsprocedure – met name nu gewerkt wordt met het UEA – niet een dermate grote inspanning voor de Inschrijvers oplevert, dat zij gehouden is om een Europese openbare aanbestedingsprocedure te organiseren.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79210000 Boekhoudkundige en auditdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79212300 Uitvoeren van wettelijk verplichte controle, 79212500 Controleren van de boekhouding
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: accountantsdiensten t.b.v. Veiligheidsregio Zuid-Limburg
Beschrijving: De scope van deze aanbestedingsprocedure t.b.v. het verrichten van controlewerkzaamheden is als volgt te beschrijven. ▪De algemene controleopdracht en het verstrekken van de controleverklaring bij de jaarrekening van de Gemeenschappelijke regeling Veiligheidsregio Zuid Limburg; ▪ Het afgeven van de managementletter naar aanleiding van de interim-controle; ▪Het afgeven van het accountantsrapport naar aanleiding van de jaarrekeningcontrole €250.000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Mogelijke verlenging tweemaal met twee (2) jaar.