840599-2025 - Resultaat
Nederland – Beplanten en onderhouden van groengebieden – Regulier groen- en terreinonderhoud ten behoeve van Oasen Drinkwater
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Regulier groen- en terreinonderhoud ten behoeve van Oasen Drinkwater
Beschrijving: Oasen is op zoek naar een aannemer die het reguliere groenonderhoud op diverse locaties binnen het gehele werkgebied van Oasen kan uitvoeren. Het reguliere groenonderhoud bestaat uit het structurele, vaktechnische onderhoud aan de aanwezige groenvoorzieningen en onkruid- en zwerfafvalbeheersing op de verhardingen. Bovendien wordt op enkele locaties de gladheidbestrijding uitgevoerd. Het onderhoud is gericht op het duurzaam in stand houden van de aanwezige groenvoorzieningen waarbij functionaliteit en esthetische uitstraling een belangrijke rol spelen. Het uitstralingsniveau van het terreinonderhoud is afhankelijk van het gebruik van de locaties als zichtlocatie, bezoekerslocatie of kantoorlocatie. De beoogde ingangsdatum van de overeenkomst is 1 januari 2026 en de looptijd bedraagt één (1) jaarmet twee (2) keer een optionele verlenging van drie (3) jaar.
Interne identificatiecode: Kenmerk 8995/In
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Regulier groen- en terreinonderhoud ten behoeve van Oasen Drinkwater De beoogde ingangsdatum van de overeenkomst is 1 januari 2026 en de looptijd bedraagt één (1) jaar met twee (2) keer een optionele verlenging van drie (3) jaar.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De beoogde ingangsdatum van de overeenkomst is 1 januari 2026 en de looptijd bedraagt één (1) jaar met twee (2) keer een optionele verlenging van drie (3) jaar.