84111-2023 - MededingingNederland-Bergeijk: Leveren van software
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Applicatielandschap Wmo & Jeugd
Referentienummer: BIZOB-2022-SSC-MBO-00227
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
72268000 Leveren van software
II.1.4.
Korte beschrijving
De overeenkomst bestaat uit het implementeren en ter beschikking stellen van een applicatielandschap voor het door de Kempen gemeenten uitvoeren van hun taken op het gebied van Jeugdwet en Wmo. Het applicatielandschap moet tevens een oplossing voor archiveren en de benodigde gegevenskoppelingen omvatten.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De onderdelen van het applicatielandschap zijn samengevoegd in één opdracht omdat vanuit integraliteitsoogpunt de onderdelen van de oplossingen door één verantwoordelijke partij geleverd moeten worden.
De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van minimaal vier jaar en maximaal 10 jaar. De ingangsdatum van de overeenkomst is medio 2023. Dan wordt gestart met het imple-mentatietraject. Op 1 januari 2024 moet de dienstverlening operationeel zijn en werken alle medewerkers in de nieuwe applicatie. Op dat moment gaat de initiële contractperiode van vier jaar in.