841177-2025 - Resultaat
Nederland – Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden – Herinrichting Lage Raam en Hooge Raam / Halsche Beek
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Herinrichting Lage Raam en Hooge Raam / Halsche Beek
Beschrijving: De opdracht herinrichting van de deelgebieden Lage Raam en Hooge Raam/Halsche Beek heeft tot doel om een een robuust, klimaatbestendig, ecologisch goed functionerend en leefbaar beekdal te ontwikkelen, waar het nu en in de toekomst goed wonen, werken en verblijven is. Met het realiseren van deze opdracht geeft het waterschap vorm aan de verschillende opgaven uit het Waterbeheerplan 2022-2027 (WBP): - Realisatie van 18 km beekinrichting en 1,75 km natuurvriendelijke Oever (NVO) en aanleg van een faunapassage en amfibieënpoelen voor een meer natuurlijke inrichting van de beek volgens de Kaderrichtlijn water (KRW). - Het opheffen van 16 vismigratieknelpunten. - Het beschermen van de stad Grave tegen wateroverlast door aanleg van 146 ha regionale waterberging. - Optimalisatie van de beekprofielen en stuwen om te voldoen aan de afvoercapaciteit (volgens normering NBW), als ook de waterconservering door beekbodemverhoging. - Hydrologische inrichting ten behoeve van natuurontwikkeling in ruim 1.000 ha Natuurnetwerk Brabant en 254 ha Natte Natuurparel - Behoud en versterking van cultuurhistorische en landschappelijke waarden in het gebied en versterking van recreatieroutes. De contractvorm betreft een UAV-gc contract met als titel ‘Herinrichting Lage Raam en Hooge Raam/Halsche Beek’.
Interne identificatiecode: AM24011
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45200000 Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000