84173-2024 - Resultaat
Nederland – Drankenautomaat – Warme & koude drankenautomaten
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten - Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Warme & koude drankenautomaten
Beschrijving: De Opdracht met kenmerk 1-L-06367-23 die is beschreven in dit Beschrijvend Document gaat over de levering, verzorging en onderhoud van warme & koude dranken automaten en het leveren van de ingrediënten
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 42968100 Drankenautomaat
Aanvullende classificatie (cpv): 42200000 Machines voor voedsel-, dranken- en tabaksverwerking, en toebehoren
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschrijving: Perceel 1: Noordzijde Maas (m.u.v. Hoek van Holland) 41 locaties: Locaties in postcodes 3000 tot en met 3069, dit zijn zowel kantoor-, als uitvoerings- en gemengde locaties.
Interne identificatiecode: 1-L06367-23
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschrijving: Perceel 2: Zuidzijde Maas (incl. Hoek van Holland) 27 locaties: Locaties in postcodes tot 3000 en vanaf 3070 , dit zijn zowel kantoor-, als uitvoerings- en gemengde locaties
Interne identificatiecode: 1-L-06367-23
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3
Beschrijving: Perceel 3: kleine locaties < 12 werkplekken 63 locaties: Locaties verdeeld door Rotterdam in alle postcodes.