See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: N-LUGS - Vervangbouwproject Luchtbal – Generaal Simonds
Beschrijving: Vervangbouw van 185 sociale woningen met een ondergrondse parkeerlaag voor 50 wagens, de voorafgaandelijke afbraak van de gebouwen en garageboxen op de site en de heraanleg van de omliggende infrastructuur van de Bostonstraat, Montrealstraat, een gedeelte van de Havanastraat en Generaal Simondslaan alsook de aanleg van nieuw openbaar domein.
Interne identificatiecode: PPP0KO-637/5789/WHA/2024/126
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: WHA/2024/126_1