84192-2025 - Resultaat
Nederland – Leermiddelen – Vrijwillige transparantie leermiddelen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Vrijwillige transparantie leermiddelen
Beschrijving: Deze aankondiging wordt gebruikt met het enige doel om de voorgenomen procedurekeuze (vrijwillige transparantie) vooraf bekend te maken aan de markt teneinde belanghebbenden in de gelegenheid te stellen om eventuele belangstelling en/ of bezwaren kenbaar te maken. Belanghebbenden kunnen dit doen via de berichtenfunctie van dit aanbestedingsplatform. Raamovereenkomst met een looptijd van 4 jaar.
Interne identificatiecode: PCBO2024.002
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Deze aankondiging wordt gebruikt met het enige doel om de voorgenomen procedurekeuze (vrijwillige transparantie) vooraf bekend te maken aan de markt teneinde belanghebbenden in de gelegenheid te stellen om eventuele belangstelling en/ of bezwaren kenbaar te maken. Belanghebbenden kunnen dit doen via de berichtenfunctie van dit aanbestedingsplatform.
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39162100 Leermiddelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Leermiddelen
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Deze aankondiging wordt gebruikt met het enige doel om de voorgenomen procedurekeuze (vrijwillige transparantie) vooraf bekend te maken aan de markt teneinde belanghebbenden in de gelegenheid te stellen om eventuele belangstelling en/ of bezwaren kenbaar te maken. Belanghebbenden kunnen dit doen via de berichtenfunctie van dit aanbestedingsplatform.