842325-2025 - Mededinging
België – Reiniging van woningen en gebouwen en glazenwassersdiensten – SCHOONMAAK VAN BINNEN- EN BUITENRAMEN EN VAN ZONNEPANELEN, E.A..
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: SCHOONMAAK VAN BINNEN- EN BUITENRAMEN EN VAN ZONNEPANELEN, E.A..
Beschrijving: Aan de hand van een vooropgesteld schoonmaakprogramma, werkt de dienstverlener een kwalitatieve offerte uit om alle ramen binnen en buiten, inclusief het volledige kader waarin het glas is vervat, raamtabletten, inclusief het verwijderen-reinigen-terugplaatsen van vliegenhorren, verscheidene kwaliteiten balustrades (waaronder glas, beide zijden te poetsen), buitenlichtarmaturen, zonnepanelen, tussenschotten van balkons en buitenlamellen op een vooraf vastgelegd tijdstip schoon te maken, waar nodig, met hoogtewerkers.
Interne identificatiecode: PPP10Z-136/5147/MKL-2026-002
Type procedure: Andere procedure in één fase
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90911000 Reiniging van woningen en gebouwen en glazenwassersdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: MKL-2026-002_1