842386-2025 - Mededinging
België – Bouwwerkzaamheden – Stedelijke basisschool Guido Gezelle, nieuwbouw, Lot 1/Ruwbouw en Afwerking
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Stedelijke basisschool Guido Gezelle, nieuwbouw, Lot 1/Ruwbouw en Afwerking
Beschrijving: Stedelijke basisschool Guido Gezelle, nieuwbouw, Lot 1/Ruwbouw en Afwerking
Interne identificatiecode: PPP08U-3687/5494/2025/035
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025/035_1
Opties:
Beschrijving van de opties: Vereiste opties (Volgende opties zijn opgenomen in het dossier : o 28.41. Vloeren – houten roostering met multiplex beplating o 56.15.10. Vast binnenmeubilair – kastenwand + aanrecht kleuter/type 5 o 27.32 kolommen – gemetalliseerd profielstaal o 27.71 brandbeveiliging - brandwerend verfsysteem o 27.12 balken – gemetalliseerd profielstaal o 27.71 brandbeveiliging - brandwerend verfsysteem - Schilderwerk betonmetselwerk klassen o 80.41. Binnenschilderwerken op metselwerk – acrylaatsipersie)