See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Inspectie, onderzoek en cyclisch onderhoud bomen gemeente Drimmelen
Beschrijving: De opdracht betreft 3 percelen: perceel 1: inspectie bomen perceel 2: onderzoek bomen perceel 3: cyclisch onderhoud bomen Voor de hoeveelheid wordt verwezen naar de bestekken van de 3 percelen.
Interne identificatiecode: K011276
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77211500 Onderhouden van bomen
Aanvullende classificatie (cpv): 71631000 Technische inspectiediensten, 77211300 Rooien van bomen, 77341000 Snoeien van bomen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Inspectie bomen
Beschrijving: De uit te voeren werken zijn gelegen binnen de gemeentegrenzen van gemeente Drimmelen. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Uitvoeren cyclische boomveiligheidscontrole en onderhoudsinventarisatie van bomen; b. Uitvoeren jaarlijkse inspectie van bomen; c. Uitvoeren van bijkomende werkzaamheden. De uit te voeren werken zijn gelegen binnen de gemeentegrenzen van gemeente Drimmelen. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Uitvoeren cyclische boomveiligheidscontrole en onderhoudsinventarisatie van bomen; b. Uitvoeren jaarlijkse inspectie van bomen; c. Uitvoeren van bijkomende werkzaamheden.
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 71631000 Technische inspectiediensten
Opties:
Beschrijving van de opties: Voor alle 3 percelen geldt: De overeenkomst kan twee (2) keer worden verlengd voor de duur van één (1) jaar.
Perceel: LOT-0002
Titel: Onderzoek bomen
Beschrijving: De uit te voeren werken zijn gelegen binnen de gemeentegrenzen van gemeente Drimmelen. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Uitvoeren boomveiligheidsonderzoek (BVO); b. Uitvoeren Bomen Effect Analyse (BEA); c. Uitvoeren van bijkomende werkzaamheden. De uit te voeren werken zijn gelegen binnen de gemeentegrenzen van gemeente Drimmelen. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Uitvoeren boomveiligheidsonderzoek (BVO); b. Uitvoeren Bomen Effect Analyse (BEA); c. Uitvoeren van bijkomende werkzaamheden.
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Cyclisch onderhoud bomen
Beschrijving: De uit te voeren werken zijn gelegen binnen de gemeentegrenzen van gemeente Drimmelen. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Snoeiwerkzaamheden aan bomen; b. Verwijderen bomen; c. Verwijderen stobben; d. Digitaal registreren van uitgevoerde werkzaamheden; e. Uitvoeren van bijkomende werkzaamheden. De uit te voeren werken zijn gelegen binnen de gemeentegrenzen van gemeente Drimmelen. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Snoeiwerkzaamheden aan bomen; b. Verwijderen bomen; c. Verwijderen stobben; d. Digitaal registreren van uitgevoerde werkzaamheden; e. Uitvoeren van bijkomende werkzaamheden.
Interne identificatiecode: 3
Aanvullende classificatie (cpv): 77211300 Rooien van bomen, 77341000 Snoeien van bomen