843522-2025 - Resultaat
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Wijziging looptijd Uitvoeringsovereenkomst SNO (Service Level Agreement) behorende bij Raamovereenkomst Studielink
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Wijziging looptijd Uitvoeringsovereenkomst SNO (Service Level Agreement) behorende bij Raamovereenkomst Studielink
Beschrijving: Wijziging van een opdracht conform artikel 2.163d Aanbestedingswet. De aankondiging betreft een wijziging van een Uitvoeringsovereenkomst in de vorm van een SNO (hierna: Service Level Agreement) die op 1 juni 2019 is aangegaan op basis van de Raamovereenkomst Studielink, gesloten op 8 september 2026, tussen Stichting Studielink en QDelft, waarbij de rechten en verplichtingen van QDelft per 13 mei 2019 zijn overgegaan op Netcompany Group, in Nederland met de bedrijfsnaam Netcompany Nederland. De looptijd van de Service Level Agreement wordt gewijzigd (de aanpassing gaat in per 1 januari 2026, terwijl de oorspronkelijk looptijd nog voortduurde tot 1 juni 2026) en verlengd tot 31 december 2027 om de continuïteit van de huidige applicatie te waarborgen gedurende de overgangsperiode naar de nieuwe voorziening. Deze verlenging is noodzakelijk om de dienstverlening ononderbroken te kunnen voortzetten totdat de nieuwe oplossing volledig is gerealiseerd en in gebruik kan worden genomen. De opdracht tot het ontwerp, de ontwikkeling en het beheer van de nieuwe oplossing, bekend onder de naam 'Landelijke sectorvoorziening voor Aanmelden, Inschrijven en Intekenen (AII) op onderwijs' is door Stichting SURF op 25 juli 2025 op TenderNed aangekondigd met referentie 387547. De Service Level Agreement wordt met een periode van twee jaar verlengd, te rekenen vanaf 1 januari 2026, met een waarde van € 3.100.000,- per jaar. De bovenliggende Raamovereenkomst is Europees aanbesteed met TED-referentie 2015/S 187-339073 en heeft een looptijd die gelijk is aan de looptijd van de Service Level Agreement.
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De publicatie betreft een aankondiging van een wijziging conform artikel 2.163d, onder 5 en 6, van de Aanbestedingswet.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Wijziging looptijd Uitvoeringsovereenkomst 'Service Level Agreement' behorende bij Raamovereenkomst Studielink
Beschrijving: Wijziging van een opdracht conform artikel 2.163d Aanbestedingswet. Idem als hoofdopdracht
Interne identificatiecode: 1