2. Procedure
Procedure
Titel: ZT|Online SaaS-dienstverlening Exceptioneel Transport
Beschrijving: Te leveren producten/diensten Wij leveren u de dienstverlening ZT|Online, in de volgende modules: - Databasemodule voor Massa (1a) en Afmetingen (1b) - Rekenkundige beoordelingsmodule (2b) voor Massa Planning en contractperiode - De daadwerkelijke levering van de dienst en implementatie. - De beheerfase, en daarmee de looptijd van de overeenkomst, duurt 3 jaar en eindigt in principe op 31-12-2028. Indien de beheerfase later dan 1-1-2026 start, eindigt deze 3 jaar na de start van de beheerfase. - De Provincie en Movares hebben de mogelijkheden om na de initiële looptijd van 3 jaar met gezamenlijke instemming de overeenkomst eenmaal met één jaar te verlengen. - Tegen het einde van de initiële contractduur treden Movares en de Provincie 3 maanden voor het aflopen van het contract met elkaar in overleg om vast te stellen of het contract wordt verlengd.
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 63712000 Ondersteunende diensten voor vervoer over de weg
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: Betreft mogelijke verlenging met 1 jaar.