See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Groenonderhoud gebouwen
Beschrijving: Dit betreft in hoofdopdracht: het uitvoeren van duurzaam groenonderhoud rond campussen, regio- en klantenkantoren, logistieke gebouwen, eigen ophaalpunten en op terreinen met erfpacht nabij installaties kabeltelevisie. Behoren niet tot de scope van deze raamovereenkomst: het groenaanleg rond nieuwbouw, het groenonderhoud van binnenplanten, winterdiensten op parkings en het groenonderhoud rond netgebonden infrastructuur, grachten en bufferbekkens.
Interne identificatiecode: FLU24D060
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77300000 Tuinbouwdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden, 77312000 Diensten voor het wieden van onkruid, 77312100 Onkruidverdelging, 77313000 Parkonderhoud, 77314000 Onderhoud van terreinen, 77315000 Zaaiwerkzaamheden, 77340000 Snoeien van bomen en heggen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: FLU24D060 - Antwerpen
Beschrijving: Dit betreft in hoofdopdracht: het uitvoeren van duurzaam groenonderhoud rond campussen, regio- en klantenkantoren, logistieke gebouwen, eigen ophaalpunten en op terreinen met erfpacht nabij installaties kabeltelevisie. Perceel: Antwerpen
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0010
Titel: FLU24D060 - Schelde-Waas
Beschrijving: Dit betreft in hoofdopdracht: het uitvoeren van duurzaam groenonderhoud rond campussen, regio- en klantenkantoren, logistieke gebouwen, eigen ophaalpunten en op terreinen met erfpacht nabij installaties kabeltelevisie. Perceel: Schelde-Waas
Interne identificatiecode: 10
Perceel: LOT-0011
Titel: FLU24D060 - Zenne-Dender
Beschrijving: Dit betreft in hoofdopdracht: het uitvoeren van duurzaam groenonderhoud rond campussen, regio- en klantenkantoren, logistieke gebouwen, eigen ophaalpunten en op terreinen met erfpacht nabij installaties kabeltelevisie. Perceel: Zenne-Dender
Interne identificatiecode: 11
Perceel: LOT-0002
Titel: FLU24D060 - Brugge-Middenkust
Beschrijving: Dit betreft in hoofdopdracht: het uitvoeren van duurzaam groenonderhoud rond campussen, regio- en klantenkantoren, logistieke gebouwen, eigen ophaalpunten en op terreinen met erfpacht nabij installaties kabeltelevisie. Perceel: Brugge-Middenkust
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: FLU24D060 - Ijzer-Mandel
Beschrijving: Dit betreft in hoofdopdracht: het uitvoeren van duurzaam groenonderhoud rond campussen, regio- en klantenkantoren, logistieke gebouwen, eigen ophaalpunten en op terreinen met erfpacht nabij installaties kabeltelevisie. Perceel: Ijzer-Mandel
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: FLU24D060 - Hageland-Dijle
Beschrijving: Dit betreft in hoofdopdracht: het uitvoeren van duurzaam groenonderhoud rond campussen, regio- en klantenkantoren, logistieke gebouwen, eigen ophaalpunten en op terreinen met erfpacht nabij installaties kabeltelevisie. Perceel: Hageland-Dijle
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: FLU24D060 - Kempen
Beschrijving: Dit betreft in hoofdopdracht: het uitvoeren van duurzaam groenonderhoud rond campussen, regio- en klantenkantoren, logistieke gebouwen, eigen ophaalpunten en op terreinen met erfpacht nabij installaties kabeltelevisie. Perceel: Kempen
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Titel: FLU24D060 - Leie-Schelde
Beschrijving: Dit betreft in hoofdopdracht: het uitvoeren van duurzaam groenonderhoud rond campussen, regio- en klantenkantoren, logistieke gebouwen, eigen ophaalpunten en op terreinen met erfpacht nabij installaties kabeltelevisie. Perceel: Leie-Schelde
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0007
Titel: FLU24D060 - Limburg
Beschrijving: Dit betreft in hoofdopdracht: het uitvoeren van duurzaam groenonderhoud rond campussen, regio- en klantenkantoren, logistieke gebouwen, eigen ophaalpunten en op terreinen met erfpacht nabij installaties kabeltelevisie. Perceel: Limburg
Interne identificatiecode: 7
Perceel: LOT-0008
Titel: FLU24D060 - Mechelen
Beschrijving: Dit betreft in hoofdopdracht: het uitvoeren van duurzaam groenonderhoud rond campussen, regio- en klantenkantoren, logistieke gebouwen, eigen ophaalpunten en op terreinen met erfpacht nabij installaties kabeltelevisie. Perceel: Mechelen
Interne identificatiecode: 8
Opties:
Beschrijving van de opties: De raamovereenkomst kan verlengd worden met maximaal 36 maanden.
Perceel: LOT-0009
Titel: FLU24D060 - Schelde-Lieve
Beschrijving: Dit betreft in hoofdopdracht: het uitvoeren van duurzaam groenonderhoud rond campussen, regio- en klantenkantoren, logistieke gebouwen, eigen ophaalpunten en op terreinen met erfpacht nabij installaties kabeltelevisie. Perceel: Schelde-Lieve
Interne identificatiecode: 9