843738-2025 - Resultaat
Nederland – Makelaarsdiensten – Taxatiediensten gemeente Ede
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Taxatiediensten gemeente Ede
Beschrijving: Gemeente Ede wenst (vastgoed) taxaties, uit te voeren door NRVT-gecertificeerde taxateurs of taxatiebureaus, aan te besteden behoudens de taxatietypen zoals genoemd in 1.6. De redenen om taxaties uit te vragen zijn zeer divers. De taxateur voert taxatie opdrachten uit, gericht op een breed scala aan vastgoed. In de rol van taxateur bestaan de opdrachten en werkzaamheden uit o.a. onafhankelijke taxaties (voor zover niet vastgelegd in de Grondprijzenbrief) voor aan- of verkoop, onteigenings-schadeloosstellingen, reguliere en periodieke taxaties (t.b.v. de jaarlijkse Grondprijzennota en het MPG), huurherzieningen gemeentelijk vastgoed en taxaties voor (her)ontwikkelingsprojecten en marktonderzoek. Naast de taxaties vervult de taxateur ook een adviesrol in het kader van te volgen strategieën bij aankoop/verkoop etc. Het doel van de aanbesteding is het sluiten van raamovereenkomsten voor de Percelen zoals genoemd in 1.5 en 1.10, met taxateurs of taxatiebureaus die: • NRVT-gecertificeerd € 425.000,00
Interne identificatiecode: I250500004
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 70000000 Makelaarsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79990000 Diverse zakelijke diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Algemene taxatiediensten Binnenstedelijk
Beschrijving: Gemeente Ede wenst (vastgoed) taxaties, uit te voeren door NRVT-gecertificeerde taxateurs of taxatiebureaus, aan te besteden behoudens de taxatietypen zoals genoemd in 1.6. De redenen om taxaties uit te vragen zijn zeer divers. De taxateur voert taxatie opdrachten uit, gericht op een breed scala aan vastgoed. In de rol van taxateur bestaan de opdrachten en werkzaamheden uit o.a. onafhankelijke taxaties (voor zover niet vastgelegd in de Grondprijzenbrief) voor aan- of verkoop, onteigenings-schadeloosstellingen, reguliere en periodieke taxaties (t.b.v. de jaarlijkse Grondprijzennota en het MPG), huurherzieningen gemeentelijk vastgoed en taxaties voor (her)ontwikkelingsprojecten en marktonderzoek. Naast de taxaties vervult de taxateur ook een adviesrol in het kader van te volgen strategieën bij aankoop/verkoop etc. Het doel van de aanbesteding is het sluiten van raamovereenkomsten voor de Percelen zoals genoemd in 1.5 en 1.10, met taxateurs of taxatiebureaus die: • NRVT-gecertificeerd zijn; • Minimaal 5 jaar revelante werkervaring hebben in het taxeren van zowel (landbouw)gronden, woningen als commercieel vastgoed al dan niet op onteigeningsbasis, alsmede beoordeling en vaststelling planschades; • Minimaal 2 jaar relevante werkervaring hebben binnen of in opdracht van een (gemeentelijke) overheid; • In het bezit is van een rijbewijs B; • Met competenties: communicatief, integer, analytisch, commercieel, creatief, zelfstandig en samenwerken; • Zonder (commerciële) belangen op de Edese vastgoedmarkt. 250.000,00
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De raamovereenkomst gaat in op 1 januari 2026 en eindigt van rechtswege op 31 december 2027. De gemeente Ede heeft de mogelijkheid om de looptijd van de raamovereenkomst te verlengen met twee (2) keer één optiejaar (2 x 1).
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Algemene taxatiediensten Landelijk gebied
Beschrijving: Gemeente Ede wenst (vastgoed) taxaties, uit te voeren door NRVT-gecertificeerde taxateurs of taxatiebureaus, aan te besteden behoudens de taxatietypen zoals genoemd in 1.6. De redenen om taxaties uit te vragen zijn zeer divers. De taxateur voert taxatie opdrachten uit, gericht op een breed scala aan vastgoed. In de rol van taxateur bestaan de opdrachten en werkzaamheden uit o.a. onafhankelijke taxaties (voor zover niet vastgelegd in de Grondprijzenbrief) voor aan- of verkoop, onteigenings-schadeloosstellingen, reguliere en periodieke taxaties (t.b.v. de jaarlijkse Grondprijzennota en het MPG), huurherzieningen gemeentelijk vastgoed en taxaties voor (her)ontwikkelingsprojecten en marktonderzoek. Naast de taxaties vervult de taxateur ook een adviesrol in het kader van te volgen strategieën bij aankoop/verkoop etc. Het doel van de aanbesteding is het sluiten van raamovereenkomsten voor de Percelen zoals genoemd in 1.5 en 1.10, met taxateurs of taxatiebureaus die: • NRVT-gecertificeerd zijn; • Minimaal 5 jaar revelante werkervaring hebben in het taxeren van zowel (landbouw)gronden, woningen als commercieel vastgoed al dan niet op onteigeningsbasis, alsmede beoordeling en vaststelling planschades; • Minimaal 2 jaar relevante werkervaring hebben binnen of in opdracht van een (gemeentelijke) overheid; • In het bezit is van een rijbewijs B; • Met competenties: communicatief, integer, analytisch, commercieel, creatief, zelfstandig en samenwerken; • Zonder (commerciële) belangen op de Edese vastgoedmarkt. 175000,00
Interne identificatiecode: 2