84422-2023 - ResultaatNederland-Utrecht: Vervoer per veerboot
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
31051486: Het exploiteren van een veerverbinding op het Amsterdam-Rijnkanaal in de gemeente Stichtse Vecht.
Referentienummer: 31051486
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
60610000 Vervoer per veerboot
II.1.4.
Korte beschrijving
Verlenging van de overeenkomst t/m 31 december 2025 voor het exploiteren van een veerverbinding over het Amsterdam-Rijnkanaal in de gemeente de Stichtse Vecht inclusief de inzet van een steward.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
63700000 Ondersteunende diensten voor vervoer over land, te water en door de lucht
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie het reeds ingevulde veld m.b.t. de korte beschrijving.