See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Beekherstel Blauwe Poort fase 2
Beschrijving: Het projectgebied van de Blauwe Poort Laarbeek ligt voor het grootste deel in gemeente Laarbeek. Een klein stukje van de Boerdonkse Aa stroomt door gemeente Meijerijstad en de Snelleloop ligt op de grens tussen gemeente Laarbeek en gemeente Gemert-Bakel. Het gebied ligt aan de noordoostzijde van Beek en Donk, tussen de N279 en de Koksedijk. De uit te voeren werkzaamheden voor project Beekdalontwikkeling Aa-dal Zuid bestaan hoofdzakelijk uit: Het uitvoeren van natuurtechnisch grondwerk; Het aanbrengen en automatiseren van stuwen; Het realiseren van vismigratie-kunstwerken; Het realiseren van ecologische verbindingszones; Het ecologisch begeleiden van de werkzaamheden; Het onder archeologische begeleiding uitvoeren van de werkzaamheden Het uitvoeren van bijkomende werkzaamheden.
Interne identificatiecode: EAAM011
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45200000 Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000