844393-2025 - Mededinging
Nederland – Schoolboeken – Europese openbare aanbestedingsprocedure voor de levering van leermiddelen en distributie dienstverlening SIVON Per Lesmethode 2025/2
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Europese openbare aanbestedingsprocedure voor de levering van leermiddelen en distributie dienstverlening SIVON Per Lesmethode 2025/2
Beschrijving: Offerteaanvraag van SIVON met betrekking tot de Europese aanbesteding van leermiddelen VO voor een aantal schoolbesturen dat lid is van SIVON. Deze Europese aanbesteding betreft de levering van leermiddelen. De opdracht is verdeeld in drie hoofdpercelen, Perceel A, Perceel B en perceel C. Perceel C is onderverdeeld in twee subpercelen.
Interne identificatiecode: 20251216
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 22111000 Schoolboeken
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel A Per lesmethode
Beschrijving: Dit perceel A betreft de levering van 123 lesmethodes die zijn vermeld bij 1.4.A Perceel A Lesmethodes en zoals deze beschikbaar zijn gesteld door de betreffende uitgevers op de commerciële educatieve markt. SIVON treedt in deze aanbesteding op als aankoopcentrale voor de volgende deelnemende schoolbesturen. Holding VO Noord Groningen Stichting Yuverta Stichting Marnix College Stichting Open Schoolgemeenschap Bijlmer Openbare Stichting Ir. Lely Lyceum VOBO-Scholen Christelijk College Nassau Veluwe Stichting Bestuur Landstede Groep Stichting Confessioneel Onderwijs Leiden De opdrachtwaarde wordt voor wat betreft de levering van leermiddelen geschat op +/- 10 miljoen euro per jaar inclusief btw. Dit bedrag is een raming en dient enkel ter indicatie, waaraan op generlei wijze rechten ontleend kunnen worden.
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel B Overige leermiddelen
Beschrijving: Dit perceel B betreft de levering van lesmethodes die niet onder perceel A vallen. SIVON treedt in deze aanbesteding op als aankoopcentrale voor de volgende deelnemende schoolbesturen. Stichting Marnix College De opdrachtwaarde wordt voor wat betreft de levering van leermiddelen geschat op +/- 86.000 euro per jaar inclusief btw. Dit bedrag is een raming en dient enkel ter indicatie, waaraan op generlei wijze rechten ontleend kunnen worden.
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel C1 Overige lesmethodes + dienstverlening
Beschrijving: Dit perceel C1/C2 betreft de levering van lesmethodes die niet onder perceel A vallen. Onderdeel van perceel C1/C2 is tevens aanvullend een dienstverleningspakket (full service, GLF). SIVON treedt in deze aanbesteding op als aankoopcentrale voor de volgende deelnemende schoolbesturen. Holding VO Noord Groningen Stichting Bestuur Landstede Groep Stichting Open Schoolgemeenschap Bijlmer Openbare Stichting Ir. Lely Lyceum VOBO-Scholen De opdrachtwaarde wordt voor wat betreft de levering van leermiddelen geschat op +/- 2.10 miljoen euro per jaar inclusief btw. Dit bedrag is een raming en dient enkel ter indicatie, waaraan op generlei wijze rechten ontleend kunnen worden.
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel C2 Overige lesmethodes + dienstverlening
Beschrijving: Dit perceel C1/C2 betreft de levering van lesmethodes die niet onder perceel A vallen. Onderdeel van perceel C1/C2 is tevens aanvullend een dienstverleningspakket (full service, GLF). SIVON treedt in deze aanbesteding op als aankoopcentrale voor de volgende deelnemende schoolbesturen. Stichting Yuverta Christelijk College Nassau Veluwe Stichting Confessioneel Onderwijs Leiden De opdrachtwaarde wordt voor wat betreft de levering van leermiddelen geschat op +/- 2 miljoen euro per jaar inclusief btw. Dit bedrag is een raming en dient enkel ter indicatie, waaraan op generlei wijze rechten ontleend kunnen worden.
Interne identificatiecode: 4