84448-2024 - Mededinging
Nederland – Diensten in verband met houtwinning – Raamovereenkomst Boomveiligheidscontrole (BVC) en Boomveiligheidsonderzoek (BVO) Land van Cuijk 2024 t/m 2026 optie 3x 1 jaar verlenging.
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst Boomveiligheidscontrole (BVC) en Boomveiligheidsonderzoek (BVO) Land van Cuijk 2024 t/m 2026 optie 3x 1 jaar verlenging.
Beschrijving: BVC en BVO bij Bomen nadere beschrijving zie inschrijvingsleidraad en aanbestedingsdocumenten. Per perceel ±16000 bomen per jaar.
Interne identificatiecode: Z/23/154055
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77211000 Diensten in verband met houtwinning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Noord LvC
Beschrijving: Perceel 1 Noord LvC ±16000 bomen per jaar
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Zuid LvC
Beschrijving: Perceel 2 Zuid LvC ±16000 per jaar
Interne identificatiecode: 2