2. Procedure
Procedure
Titel: Digitaal Verkoopkanaal Parkeren
Beschrijving: De Directie Parkeren wil vanaf 1 juli 2026 ten behoeve van haar dienstverlening op het gebied van Parkeren worden voorzien van de levering, implementatie/migratie,onderhoud, beheer en doorontwikkeling van een Digitaal Verkoopkanaal Parkeren (verder ook te noemen “DVP”) door middel van het sluiten van een Overeenkomst met één Opdrachtnemer.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 72200000 Softwareprogrammering en -advies
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: zie aanbestedingstukken