844880-2025 - Resultaat
Nederland – Betonproducten – 1-L-28564-24 Levering betonstraatstenen Rotterdamse Stijl
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: 1-L-28564-24 Levering betonstraatstenen Rotterdamse Stijl
Beschrijving: De levering van betonstraatstenen Rotterdamse Stijl
Interne identificatiecode: 1-L-28564-24
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44114200 Betonproducten
Aanvullende classificatie (cpv): 44113130 Straatstenen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Rotterdam Noord en Zuid, behalve de wijken Hoogvliet, Pernis, Rosenburg en Hoek van Holland
Beschrijving: De levering van betonstaaatstenen, passtenen en bisschopsmutsten Rotterdamse Stijl
Interne identificatiecode: 684fd35ab258288a44c1e0e4
Hoeveelheid: 8 250 000 stuks
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Rotterdam West buiten de ring. Bestaande uit de wijken Hoogvliet, Pernis, Rosenburg en Hoek van Holland
Beschrijving: De levering van betonstraatstenen, passtenen en bisschopsmutsen Rotterdamse Stijl
Hoeveelheid: 2 600 000 stuks