2. Procedure
Procedure
Titel: Schoonmaakonderhoud opvanglocaties
Beschrijving: Tot de scope van de opdracht behoren de volgende werkzaamheden: • Regulier schoonmaakonderhoud; • Optioneel: Glasbewassing; • Optioneel: Levering sanitaire voorzieningen; • Optioneel: Opleverschoonmaak; • Optioneel: Specialistisch vloeronderhoud; • Optioneel: Schoonmaakinstructie aan bewoners. Zie aanbestedingsdocumenten
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Schoonmaakonderhoud
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optiejaren: twee (2) maal twaalf (12) maanden