84634-2024 - Mededinging
Nederland – Printers en plotters – Europese aanbesteding multifunctionals
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding multifunctionals
Beschrijving: Het selecteren van één leverancier die kan voorzien in het leveren en beheren van multifunctionals, voor de verschillende locaties van Koraal. 1. Het voorzien van ca. 118 multifunctionals op basis van huur voor printen, scannen en kopiëren; 2. Het leveren van een print- en scanmanagementoplossing aangeboden voor de multifunctionals; 3. Het verzorgen van onderhoud en verhelpen van storingen; 4. Het leveren van supplies;
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30232100 Printers en plotters
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Multifunctionals
Beschrijving: 1. Het voorzien van ca. 118 multifunctionals op basis van huur voor printen, scannen en kopiëren; 2. Het leveren van een print- en scanmanagementoplossing aangeboden voor de multifunctionals; 3. Het verzorgen van onderhoud en verhelpen van storingen; 4. Het leveren van supplies; 1. Het voorzien van ca. 118 multifunctionals op basis van huur voor printen, scannen en kopiëren; 2. Het leveren van een print- en scanmanagementoplossing aangeboden voor de multifunctionals; 3. Het verzorgen van onderhoud en verhelpen van storingen; 4. Het leveren van supplies;
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Machinegerelateerde opties