84667-2023 - ResultaatNederland-Utrecht: Wegvervoersdiensten
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Buspendeldienst Amersfoort CS - Soesterberg v.v.
Referentienummer: 20211460
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
60100000 Wegvervoersdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Deze tender heeft betrekking op de  Europese openbare aanbestedingsprocedure inzake het vervoeren van medewerkers van het Ministerie van Defensie tussen Amersfoort Centraal Station en Soesterberg vice versa, van maandag t/m vrijdag, exclusief feestdagen, op vaste tijden, in de vorm van een besloten buspendeldienst.
Negometrix
De leidraad en bijlagen kunt u downloaden bij 'Vragenlijsten' onder 'Leidraad en bijlagen'. Om de documenten te kunnen downloaden dient u zich eerst in Negometrix (kosteloos) te registreren en aan te melden voor deze aanbesteding. Inschrijven dient digitaal op Negometrix te worden gedaan.
Ondernemers die graag nadere informatie willen over het gebruik van Negometrix, kunnen diverse instructies raadplegen op:
https://support.negometrix.com/nl/support/home
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
60172000 Bus- en autobusverhuur met chauffeur
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De opdracht omvat het vervoeren van medewerkers van het Ministerie van Defensie tussen Amersfoort Centraal Station en Soesterberg vice versa, van maandag t/m vrijdag, exclusief feestdagen, op vaste tijden, in de vorm van een besloten buspendeldienst.