847043-2025 - Resultaat
Nederland – Brandverzekeringen – Brandverzekering EMCO-Groep
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Brandverzekering EMCO-Groep
Beschrijving: Het betreft een brandverzekering (Uitgebreide gevaren) t.b.v. de EMCO-Groep .
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66515100 Brandverzekeringen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Brandverzekering t.b.v. EMCO-Groep
Beschrijving: Het betreft een brandverzekering op basis van Uitgebreide gevaren. .
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De Overeenkomst heeft een looptijd van drie jaar met een wederzijdse optionele verlenging van drie maal twaalf maanden.