2. Procedure
Procedure
Titel: Levering Corsica klinkers
Beschrijving: Het doel van de aanbesteding is het aangaan van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer voor het leveren van circa 40.500 m² van de “Corsica DF-80” (hierna Corsica) klinker, over een periode van ongeveer vier jaren, waarbij de aanbestedende dienst de economisch meest voordelige inschrijving selecteert. De raming van de opdrachten gedurende de gehele looptijd inclusief de verlengingsopties is €2.100.000 exclusief btw. De gehanteerde onzekerheidsfactor is 30%, daarmee is de maximale waarde van de overeenkomst € 2.730.000. De aanbestedende dienst heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie.
Interne identificatiecode: I&A_2025_0228
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44113130 Straatstenen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Het doel van de aanbesteding is het aangaan van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer voor het leveren van circa 40.500 m² van de “Corsica DF-80” (hierna Corsica) klinker, over een periode van ongeveer vier jaren, waarbij de aanbestedende dienst de economisch meest voordelige inschrijving selecteert. De opdracht bestaat alleen uit het leveren van de Corsica klinker. Het plaatsen van de geleverde klinkers zal opdrachtgever zelf organiseren. Aanvullend valt het leveren van andere klinkers of tegels dan deze Corsica variant ook buiten de scope van deze raamovereenkomst.