2. Procedure
Procedure
Titel: Maaionderhoud watergangen Stedelijk gebied
Beschrijving: Voor de volgende werkzaamheden per perceel zoeken we per perceel 1 aannemer: Het maaien en korven van watergangen en vijvers in stedelijk gebied, inclusief de afvoer en verwerking van het maaisel. Het betreft zowel rijdend als varend onderhoud. Voor perceel C Zwolle behoort gedurende de maaiperiode ook het opruimen van zwerfafval uit de watergangen tot de scope. Tot de scope behoort niet: Onderhoud op of bij kleine kunstwerken, onderhoud watergangen landelijk gebied, het uitvoeren van verbeteringen en herstel van schades aan keringen en het ruimen van daak bij keringen en exotenbestrijding. Deze werkzaamheden voeren wij uit in eigen beheer of ze zijn/worden ondergebracht bij andere contracten. Zie aanbestedingsstukken
Interne identificatiecode: Z/25/066660
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie per perceel.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77314000 Onderhoud van terreinen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Maaionderhoud watergangen Stedelijk gebied Perceel A Deventer
Beschrijving: Voor perceel A Deventer de volgende werkzaamheden: Het maaien en korven van watergangen en vijvers in stedelijk gebied Deventer en omstreken, inclusief de afvoer en verwerking van het maaisel. Het betreft zowel rijdend als varend onderhoud. Zie aanbestedingsstukken
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Maaionderhoud watergangen Stedelijk gebied Perceel B Dalfsen
Beschrijving: Voor perceel B Dalfsen de volgende werkzaamheden: Het maaien en korven van watergangen en vijvers in stedelijk gebied Dalfsen en omstreken, inclusief de afvoer en verwerking van het maaisel. Het betreft zowel rijdend als varend onderhoud. Zie aanbestedingsstukken
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Maaionderhoud watergangen Stedelijk gebied Perceel C Zwolle
Beschrijving: Voor perceel C Zwolle de volgende werkzaamheden: Het maaien en korven van watergangen en vijvers in stedelijk gebied Zwolle en omstreken, inclusief de afvoer en verwerking van het maaisel. Het betreft zowel rijdend als varend onderhoud. Gedurende de maaiperiode behoort ook het opruimen van zwerfafval uit de watergangen tot de scope. Zie aanbestedingsstukken
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Maaionderhoud watergangen Stedelijk gebied Perceel D Kampen
Beschrijving: Voor perceel D Kampen de volgende werkzaamheden: Het maaien en korven van watergangen en vijvers in stedelijk gebied Zwolle en omstreken, inclusief de afvoer en verwerking van het maaisel. Het betreft zowel rijdend als varend onderhoud. Zie aanbestedingsstukken
Interne identificatiecode: 4