Nadere inlichtingen zijn te verkrijgen op het hierboven vermelde adres
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
1-D-31199-22: Begeleiding naar een vorm van onderwijs voor Jongeren
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 80000000 Diensten voor onderwijs en opleiding
II.1.4.
Korte beschrijving
Een aanbesteding met als doel om Jongeren (16 t/m 30 jaar) woonachtig in de Gemeente Rotterdam te begeleiden naar een vorm van onderwijs.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend vooralle percelen
Maximumaantal percelen dat aan één inschrijver mag worden gegund: 1
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Noordoever
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 80000000 Diensten voor onderwijs en opleiding
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Perceel 1, Het gebied Noordoever omvat;
Ø Rotterdam-Noord
o Delfshaven
o Centrum
o Overschie
o Hillegersberg-Schiebroek
o Noord
o Kralingen-Crooswijk
o Prins Alexander
o Hoek van Holland
Zuidoever
Perceel nr.: 2
Perceel 2, Het gebied Zuidoever omvat;
Ø Rotterdam-Zuid
o IJsselmonde
o Charlois
o Feijenoord
o Hoogvliet
o Rozenburg
o Pernis