2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud openbare verlichting 2026-2030
Beschrijving: De werkzaamheden voor de aan te besteden RO - OVL gemeente Soest 2026-2030 bestaan in hoofdzaak uit: a. werkzaamheden voor het functioneel in stand houden van de OVL; b. herstellen van storingen en defecten aan installaties OVL; c. herstellen van schades door aanrijding en vandalisme aan installaties van de OVL; d. reinigen en conserveren lichtmasten; e. schilderen van de lichtmasten; f. verplaatsen, bijplaatsen en/of vervangen van lichtmasten en/of armaturen; g. uitnemen en herplaatsen van lichtmasten t.b.v. evenementen, bouwwerkzaamheden en dergelijke; h. rapporteren van de verrichte werkzaamheden; i. verwerken gegevens in een beheersysteem. De openbare verlichting, zoals genoemd onder punt a. omvat in hoofdzaak de volgende onderdelen: - masten, armaturen en lampen; Voor de specifieke beschrijving van de opdracht, zie de RAW Raamovereenkomst (bijlage 1) .
Interne identificatiecode: REA202506
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50232000 Onderhoud van installaties voor straatverlichting en verkeerslichten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: 1.
Beschrijving: Geen percelen .
Interne identificatiecode: 1